Hakkımızda


Hakkımızda

Firmamız ARS OYUNCAK olarak 2009 yılında jetonla ve parayla çalışan makinelerin üretimi, satışı ve teknik servislik hizmetleriyle sektöre girmiştir. Hergün gelişmekte olan teknolojiye ayak uydurarak son yıllarda her türlü oyun makinelerinin ithalatını ve ARSPARK EĞLENCE DÜNYASI adı altında işletmesini yapmaktadır. Oyun ve eğlence parklarını anahtar teslim kurup, hizmet kalitemizden taviz vermeden müşteri memnuniyetine önem veren bir anlayışla hizmet vermekteyiz. Ürünlerimiz ile bütün yaş guruplarına hitap eden oyun, eğlence ve otomat makinelerini, müşterilerineverdiği güven ile ismini marka yapma yolunda ilerleyen ARS OYUNCAK, kaliteli geniş ürün yelpazasi, teknik servis ve satış sonrası hizmet kalitesiyle yenilikleri üretip takip edilen bir anlayışla çalışmaktadır. Türkiye'de ilk olan birçok yerli oyun makinesinin üretimini sağlayan ARS OYUNCAK, sektördeki önemli kuruluşlar içerisinde yerini almıştır. Son teknoloji ürünlerinden; simulasyon oyunları, XD sinemalar, ekranlı/ekransız kiddie rides makineleri, ve diğer akla gelebilecek her türlü oyun makinelerini firmamızdan temin edebilir, sorunsuz ve çözüme odaklı teknik servis hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Vizyonumuz

Firmamız; sektörde geniş ürün yelpazesi ile yenilikçi, öncü bir kuruluş olmayı, müşterilerimize saygılı ve hergün bir önceki günden daha iyi hizmet verme isteğiyle çalışan, kalite ve fiyatta müşterilerimizin arzusuna hitap eden, yasalara uyan ve her daim kaliteli ürün imal eden, eğlence sektöründeki en kapsamlı firma olmayı hedeflemektedir.

Misyonumuz

ARS OYUNCAK; müşterileri için son derece değerli olan hizmetleri vermeyi, yüksek kalitedeki zengin ve renk modelleri ile standart ürün çeşitlerini rekabet ortamının yarattığı fiyat anlayışı ile sunmayı, değişen pazar şartlarına karşı sektörü hızla cevap verebilecek aktif bir yapıya kavuşturmayı, yapılan her işin yüksek ahlaki standartlarda güvenilir olmasını misyon edinmiştir.